Opslag van max. 2 vaten à 200 liter, ook met 60 liter vaten en kleine verpakkingen combineerbaar
| Gewicht | 48 kg |
|---|---|
| Afmeting | 1200 x 800 x 360 mm (LxBxH) |
| Opvangvolume | 232 liter |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Rooster | Ja, verzinkt |
| Aantal vaten | 2 x 200 liter vat |
| Eigen gewicht | 48 kg |
| Categorie | E |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Om te zorgen dat je winkelmandje bijvoorbeeld werkt, maar ook zodat we jou beter kunnen helpen en begrijpen gebruiken wij cookies.
We zouden graag goedkeuring willen krijgen voor de volgende toepassingen:
* functionele cookies zijn nodig om de site te kunnen gebruiken. Zonder werkt deze site niet en zijn dus niet uit te vinken.