Verrijdbare vloeistofopvangbak 800×800 mm met rooster voor 1 vat, gelakt in oranje RAL 2000
| Afmetingen | 615 cm |
|---|---|
| Hoogte | 615 mm |
| Afmeting | 800 x 800 mm (LxB) |
| Kleur | RAL 2000 geeloranje |
| Opvangvolume | 221 liter |
| Oppervlaktebehandeling | Gelakt |
| Rooster | Ja, verzinkt |
| Categorie | E |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Om te zorgen dat je winkelmandje bijvoorbeeld werkt, maar ook zodat we jou beter kunnen helpen en begrijpen gebruiken wij cookies.
We zouden graag goedkeuring willen krijgen voor de volgende toepassingen:
* functionele cookies zijn nodig om de site te kunnen gebruiken. Zonder werkt deze site niet en zijn dus niet uit te vinken.