Tretal vatrollers worden vervaardigd van platstaal. De vatroller is geschikt voor een 200 liter vat. De vatroller is uitgevoerd met 4 polyurethane zwenkwielen.
Vatroller t.b.v. 1 x 200 liter vat. Uitgevoerd met 4 polyurethane zwenkwielen.
| Afmetingen | 155 cm |
|---|---|
| Wielen | |
| Hoogte | 155 mm |
| Afmeting | Ø610 mm |
| Vatinhoud | 200 liter |
| Kleur | rood |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Aantal vaten | 1 x 200 liter vat |
| Categorie | E |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Tretal vatrollers worden vervaardigd van platstaal. De vatroller is geschikt voor een 200 liter vat. De vatroller is uitgevoerd met 4 polyurethane zwenkwielen.
Om te zorgen dat je winkelmandje bijvoorbeeld werkt, maar ook zodat we jou beter kunnen helpen en begrijpen gebruiken wij cookies.
We zouden graag goedkeuring willen krijgen voor de volgende toepassingen:
* functionele cookies zijn nodig om de site te kunnen gebruiken. Zonder werkt deze site niet en zijn dus niet uit te vinken.