Palletbeugels voor op EURO pallets voor de opslag van lang materiaal. KM201-600. Levering per paar (2 stuks) LET OP: levering zonder EURO pallet!
| Gewicht | 6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 600 cm |
| Hoogte | 600 mm |
| Afmeting | 775 x 115 x 600 mm (LxBxH) |
| Kleur | Elektrolytisch verzinkt |
| Eigen gewicht | 6 kg |
| Materiaal | Metaal |
| Categorie | E |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Om te zorgen dat je winkelmandje bijvoorbeeld werkt, maar ook zodat we jou beter kunnen helpen en begrijpen gebruiken wij cookies.
We zouden graag goedkeuring willen krijgen voor de volgende toepassingen:
* functionele cookies zijn nodig om de site te kunnen gebruiken. Zonder werkt deze site niet en zijn dus niet uit te vinken.