Kongamek gereedschapswagen (KM9199) voor de opslag van gereedschap. voorzien van opbergruimte en deksel. Binnenzijde voorzien van 2 opberg vakken. Bovenzijde: 995x620x275 (LxBxH). Onderzijde: 995x480x240 (LxBxH). Deksel tevens te gebruiken als werkblad en afsluitbaar door middel van een hangslot (wordt niet meegeleverd).
| Gewicht | 68 kg |
|---|---|
| Laadvlak | 720 mm |
| Wielen | |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Afmeting | 1260x760x720 mm (HxBxD) |
| Kleur | Blauw |
| Inhoud | |
| Afwerking | Gepoedercoat |
| Werkbladafmeting | 995 x 760 mm (LxB) |
| Gewicht | 68 kilo |
| Categorie | E |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Om te zorgen dat je winkelmandje bijvoorbeeld werkt, maar ook zodat we jou beter kunnen helpen en begrijpen gebruiken wij cookies.
We zouden graag goedkeuring willen krijgen voor de volgende toepassingen:
* functionele cookies zijn nodig om de site te kunnen gebruiken. Zonder werkt deze site niet en zijn dus niet uit te vinken.