Palletschraag voor het plaatsen van een pallet op hoogte. KM200-850. Levering per paar (2 stuks) LET OP: levering zonder EURO pallet
| Gewicht | 3,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 850 cm |
| Draagvermogen | 500 kg |
| Hoogte | 850 mm |
| Afmeting | 800 x 65 x 850 mm (LxBxH) |
| Kleur | Elektrolytisch verzinkt |
| Eigen gewicht | 3.7 kg |
| Materiaal | Metaal |
| Categorie | E |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Om te zorgen dat je winkelmandje bijvoorbeeld werkt, maar ook zodat we jou beter kunnen helpen en begrijpen gebruiken wij cookies.
We zouden graag goedkeuring willen krijgen voor de volgende toepassingen:
* functionele cookies zijn nodig om de site te kunnen gebruiken. Zonder werkt deze site niet en zijn dus niet uit te vinken.