Vloeistof opvangbak voor 2 x 200 liter vaten. De vloeistof opvangbak kan geplaatst worden op een euro-pallet. De vloeistof opvangbak is afgewerkt in de kleur blauw.
| Afmetingen | 415 cm |
|---|---|
| Hoogte | 415 mm |
| Afmeting | 1240 x 800 mm (LxB) |
| Kleur | Blauw |
| Opvangvolume | 400 liter |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Rooster | Nee |
| Categorie | E |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Om te zorgen dat je winkelmandje bijvoorbeeld werkt, maar ook zodat we jou beter kunnen helpen en begrijpen gebruiken wij cookies.
We zouden graag goedkeuring willen krijgen voor de volgende toepassingen:
* functionele cookies zijn nodig om de site te kunnen gebruiken. Zonder werkt deze site niet en zijn dus niet uit te vinken.